Stand AD'69 1

Naam Wed P
FC Eibergen 1 22 50
Reunie 1 22 43
Witkampers 1 22 42
Vorden 1 22 39
Bon Boys 1 22 38
Sp. Lochem 1 22 38
AD'69 1 22 32
Gendringen 1 22 31
Dinxperlo 1 22 22
KSV 1 22 15
VVG '25 1 22 11
Ajax B. 1 22 8

Nieuwsbrief

Meld u hier aan voor de AD'69 nieuwsbrief:

AD'69 Smurfenvoetbal

AD '69 A1 wint laatste thuisduel van dit seizoen met 2-1 van AZSV A2

Geplaatst op 14-05-2011 17:12 door Hans te Mebel in Verslag / AD'69 A1

 

AD’69 A1                   -            AZSV A2                   2-1(0-0) Dylan Bauhuis (2)
AD’69 A1 wint laatste thuiswedstrijd dit seizoen van AZSV A2

Zonder Christiaan Nieuwenhuis en Wybe Kempers(A2) speelde AD’69 A1 tegen AZSV A2 de laatste thuiswedstrijd van dit seizoen. Na enkele minuten aftasten kreeg AD’69 A1 de eerste kans. Dylan Bauhuis zette voor en Thomas Nijenhuis schoot de bal op de vuisten van de keeper. Ook de doorgebroken Matthijs ten Bruin stuitte op de keeper van AZSV A2. Maar AZSV A2 kwam zelf daarna ook beter in de wedstrijd en doelman Thomas Dimmendaal moest enkele keren handelend optreden om een achterstand te voorkomen. AZSV A2 kreeg zelfs de betere kansen tot op een half uur. Na 40 minuten gaf Matthijs Deunk een pass op Matthijs ten Bruin, die de bal op snelheid meenam en hard inschoot. Maar opnieuw redde de keeper van AZSV die goed stond te keepen. Vlak voor rust had AD’69 A1 moeten scoren. AD’69 brak uit. Gökhan Tuncer speelde Dylan Bauhuis aan , die echter vrijstaand naast schoot.

2e helft.
 
AD’69 A1 was blijkbaar nog niet wakker. Achterin werd bij de tweede fout het afgestraft en AD’69 stond met 1-0 achter. En even later had het 0-2 kunnen zijn, maar Thomas Dimmendaal redde. AD’69 A1 kreeg meteen hierna de kans op 1-1. Maar de bal werd corner geschoten voordat Mathijs Deunk de bal, na goed doorjagen, kon raakschieten. Bij een uitbraak van AD’69 had Bram Dekkers de kans, maar ook hij strandde op de uitstekende keeper van AZSV. Mathijs ten Bruin die alleen door kon gaan op de keeper enkele minuten later schoot te gehaast de bal naast. Even later kreeg hij voor natrappen en spuwen rood van scheidsrechter Smit en kon het veld verlaten. AD’69 A1 moest met 10 man verder. Maar gek genoeg ging AD’69 A1 nu voetballen. En een actie van Dylan Bauhuis bekroonde hij met een schot in de kruising(1-1). AD’69 drukte maar moest oppassen voor de uitvallen van AZSV A2 die niet van gevaar ontbloot waren.
Drie minuten voor tijd toch de 2-1. Dylan Bauhuis, buitenspel staand, mocht van de grensrechter, die niet vlagde, doorgaan en ook scheidsrechter Smit die dit niet zien kon gaf Dylan de vrije doortocht. Dylan wist wel raad met dit kansje en met een boogje verschalkte hij de doelman van AZSV A2 alsnog.
AD’69 A1 won een wedstrijd waarin het te onrustig voetbalde.