Stand AD'69 1

Naam Wed P
FC Eibergen 1 22 50
Reunie 1 22 43
Witkampers 1 22 42
Vorden 1 22 39
Bon Boys 1 22 38
Sp. Lochem 1 22 38
AD'69 1 22 32
Gendringen 1 22 31
Dinxperlo 1 22 22
KSV 1 22 15
VVG '25 1 22 11
Ajax B. 1 22 8

Nieuwsbrief

Meld u hier aan voor de AD'69 nieuwsbrief:

AD'69 Smurfenvoetbal

Laatste smurfenvoetbal van het seizoen 2010-2011 FOTO UPDATE

Geplaatst op 27-05-2011 22:24 door Smurfen in Smurfenvoetbal

 

Zaterdag 21 mei was de laatste keer van dit seizoen dat de smurfen in actie kwamen. Vanwege het E en F toernooi dat er gehouden werd, konden we niet op de velden. Gelukkig hadden we een alternatief.
Om tien uur hadden zich 17 smurfen verzameld bij AD’69 en zijn we lopend vertrokken naar Schepersveld. De allerkleinsten konden in de bolderkarren.
Vanwege het warme weer en de grote afstand voor een aantal, werd er onderweg even gepauzeerd om wat te drinken om op krachten te komen.
 
Bij Schepersveld aangekomen doken de smurfen meteen de speeltuin in. Ook de leiding werd gesignaleerd op en in de toestellen. Rond half 12 was er tijd voor de wedstrijd tussen de smurfen en de smurfenleiding. Ondanks het warme weer waren de smurfen onvermoeibaar. Link en rechts liepen ze de leiding voorbij. De 2-0 voorsprong die de smurfen hadden opgebouwd was dan ook verdiend. De leiding pakte nog wel een voorsprong, maar 5 minuten voor tijd scoorde de smurfen de winnende treffer en brachten de eindstand op 4-3. De winnaars werden getrakteerd op een ijsje en daarna moesten we weer terug naar AD’69. Daar kregen de smurfen een lekker en een welverdiend patatje aangeboden. Hiermee kwam rond half 2 een einde aan het laatste smurfenvoetbal van dit seizoen.
Jongens en meisje bedankt voor het leuke seizoen en tot volgend seizoen!
 
De smurfencommissie wil hierbij graag zalencentrum ’t Schepersveld bedanken voor de spontane sponsoring van deze ochtend. Nogmaals bedankt!
 
Tot volgend seizoen!

 

Namens AD-je  en de smurfencommissie