Stand AD'69 1

Naam Wed P
FC Eibergen 1 22 50
Reunie 1 22 43
Witkampers 1 22 42
Vorden 1 22 39
Bon Boys 1 22 38
Sp. Lochem 1 22 38
AD'69 1 22 32
Gendringen 1 22 31
Dinxperlo 1 22 22
KSV 1 22 15
VVG '25 1 22 11
Ajax B. 1 22 8

Nieuwsbrief

Meld u hier aan voor de AD'69 nieuwsbrief:

AD'69 Smurfenvoetbal

Marienveld E1 is een taaie tegenstander.

Geplaatst op 08-10-2011 19:48 door AD'69 E in Verslag / AD'69 E2

Zoals gebruikelijk voor elke wedstrijd, wordt de wedstrijdbal mooi opgepoetst en opgepompt.

Noem het bijgeloof of noem het kolder, AD`69 E2 voelt zich er prima bij.

Vandaag stond er een thuiswedstrijd op het programma, tegen Marienveld E1.

Thuis spelen we graag, we hebben thuis ook nog niet verloren in deze competitie.

We begonnen goed aan deze wedstrijd, met amper een minuut gespeeld en een fraai doelpunt van Joost stonden we al heel gauw voor met 1-0.

Zal dit dan een wedstrijd worden, waar de trainers en leider lekker achterover de wedstrijd kunnen uitkijken?

Nee hoor, niks van dit alles, dat ploegje uut Marienveld liet zich niet van de wijs brengen door dit snelle doelpunt.

Ze maakten al gauw de gelijkmaker, we waren nu echt even de weg kwijt.

En het was wederom Marienveld die daar optimaal van profiteerde en zo brutaal de voorsprong nam door de 1-2 te maken.

Het roer moest om, en gelukkig kwamen we langzaam weer een beetje beter in ons eigen spel.

Iedereen deed  goed mee, en het was Joost die vanaf het middenveld naar voren stoomde

En daar met een goede pass Lars bereikte, die wist daar wel raad mee en scoorde de gelijkmaker 2-2. We bleven scherp en zo kwamen we nog voor rust voor met 3-2, met weer een doelpunt van Lars. Met een lekkere en zoete limonade in de rust, was ons suikergehalte weer op peil, zodat de jongens in de tweede helft lekker kunnen knallen.(BAM)

Ook de tweede helft begonnen we erg sterk met ze allen, en duurde ook niet erg lang meer dat dit goede teamwork werd beloond met een derde doelpunt van Lars.  

Maar Marienveld  deed ook weer iets terug en maakte de 4-3.

De wedstrijd golfde zo op en neer, voor de neutrale toeschouwer leuk, maar voor ons als Leiding lijkt het wel of we er elke minuut een paar grijze haren bij krijgen!!

Een aanval van ons word afgeslagen, maar leverend wel een hoekschop op.

Deze wordt hard en scherp genomen door Koen Drew, en verdwijnt zo achter de keeper van Marienveld, 5-3. Maar Marienveld gaf zich maar niet gewonnen.

En kwam weer terug in de wedstrijd door 5-4 te maken.  

Wie heeft de langste adem, met nog 5 minuten op de klok.

Van Ingo, Brian, Tim, Jordy, Koen D, Koen W, Joost, Lars tot aan Jesse toe, iedereen moest tot op het botje gaan.

Marienveld ging op jacht naar de 5-5, maar gelukkig was daar Koen Drew, die met een actie en een geplaatst schot de bevrijdende 6-4 maakte.

En zo konden toch weer de handjes de lucht in, en zijn we thuis nog steeds ongeslagen.

Jongens gefeliciteerd, en tot maandag op de training.

 

Doelpuntenmakers: Lars 3x     Koen Drew 2x     Joost 1x

 

Namens de Trainers & Leider AD`69 E2