Mannen beker reserve zaterdag 1e ronde Groep 3 KO - S1 - Voetbalvereniging AD'69

Mannen beker reserve zaterdag 1e ronde Groep 3 KO - S1

Balans thuis

Team G P
1 Eendracht '30 5 1 3
2 Lienden 3 1 3
3 DVSG 2 1 3
4 SC Rheden 3 1 3
5 Sparta Nijkerk 9 1 3
6 VIOD 6 (zat) 1 3
7 Eerbeekse Boys 5 1 3
8 Fortissimo 5 1 3
9 Eerbeekse Boys 3 1 3
10 NSC Nijkerk 4 1 3
11 Blauw Geel '55 9 1 3
12 DVS'33 Ermelo 8 1 3
13 Redichem 4 1 1
14 DVV O23-1 1 1
15 Etten 2 1 1
16 Eerbeekse Boys 4 1 1
17 V.V. Barneveld 4 1 1
18 Redichem 5 1 1
19 AZSV 12 0 0
20 csv Apeldoorn 10 0 0
21 DVS'33 Ermelo 11 0 0
22 DZC '68 7 0 0
23 Elistha 2 0 0
24 GVC 3 0 0
25 Lunteren 6 0 0
26 OBW 3 0 0
27 OBW 5 0 0
28 Robur et Velocitas 2 0 0
29 SC Rheden 4 0 0
30 SDC Putten 12 0 0
31 SDOO 35+1 0 0
32 SDOUC 3 0 0
33 SDV Barneveld 11 0 0
34 SKV 4 0 0
35 Sparta Nijkerk 11 0 0
36 Sparta Nijkerk O23-2 0 0
37 Sparta Nijkerk O23-3 0 0
38 SV Hatert 2 0 0
39 SVHA 3 0 0
40 Trekvogels 11 0 0
41 v.v. Dieren O23-1 0 0
42 Woezik O23-1 0 0
43 Woezik O23-2 0 0
44 WSV 4 0 0
45 WSV 6 0 0
46 WSV O23-2 0 0
47 Zeewolde 8 0 0
48 Concordia-W 3 1 0
49 Concordia-W 5 1 0
50 Sparta Nijkerk 8 1 0
51 Leones 3 1 0
52 AD '69 4 1 0
53 DVV 5 1 0
54 Germania 3 1 0
55 Fortissimo 4 1 0
56 DTS '35 Ede 10 1 0

Balans uit

Team G P
1 Lunteren 6 1 3
2 SDV Barneveld 11 1 3
3 Woezik O23-2 1 3
4 AZSV 12 1 3
5 Elistha 2 1 3
6 Zeewolde 8 1 3
7 Woezik O23-1 1 3
8 DZC '68 7 1 3
9 v.v. Dieren O23-1 1 3
10 SDOUC 3 1 1
11 OBW 3 1 1
12 OBW 5 1 1
13 csv Apeldoorn 10 1 1
14 DVS'33 Ermelo 11 1 1
15 SKV 4 1 1
16 Blauw Geel '55 9 0 0
17 Concordia-W 3 0 0
18 Concordia-W 5 0 0
19 DTS '35 Ede 10 0 0
20 DVS'33 Ermelo 8 0 0
21 DVSG 2 0 0
22 DVV 5 0 0
23 DVV O23-1 0 0
24 Eendracht '30 5 0 0
25 Eerbeekse Boys 3 0 0
26 Eerbeekse Boys 4 0 0
27 Eerbeekse Boys 5 0 0
28 Etten 2 0 0
29 Fortissimo 4 0 0
30 Fortissimo 5 0 0
31 Germania 3 0 0
32 Leones 3 0 0
33 Lienden 3 0 0
34 NSC Nijkerk 4 0 0
35 Redichem 4 0 0
36 Redichem 5 0 0
37 Robur et Velocitas 2 0 0
38 SC Rheden 3 0 0
39 Sparta Nijkerk 8 0 0
40 Sparta Nijkerk 9 0 0
41 Sparta Nijkerk O23-2 0 0
42 V.V. Barneveld 4 0 0
43 VIOD 6 (zat) 0 0
44 AD '69 4 0 0
45 GVC 3 1 0
46 SDC Putten 12 1 0
47 WSV O23-2 1 0
48 SC Rheden 4 1 0
49 Sparta Nijkerk 11 1 0
50 Sparta Nijkerk O23-3 1 0
51 WSV 4 1 0
52 WSV 6 1 0
53 SV Hatert 2 1 0
54 SVHA 3 1 0
55 Trekvogels 11 1 0
56 SDOO 35+1 1 0
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!