Cookie beleid AD '69

De website van AD '69 is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies om jouw bezoek makkelijker en persoonlijker te maken. Hieronder een overzicht van de noodzakelijke en optionele cookies waar je toestemming voor kunt geven. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Google analytics Toestaan Niet toestaan

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Contact

Om kennis te maken met onze mooie club kunt u het beste eens een keer langs komen tijdens een actief voetbalweekend op ons complex. Ons complex kunt u hier vinden:

Bocholtsestraatweg 67a, 7121 JB Aalten

Bellen & mailen

Bent op u zoek naar telefonisch contact of mailcontact met AD’69, kijk dan in onderstaande lijst voor de juiste gegevens.

Algemeen Kantine   0543 – 473918
Redactie website Ron van der Leij redactie@ad69.nl 0657036346
Bestuur      
Voorzitter  Raimond Smit voorzitter@ad69.nl 0634827717
Communicatie & Secretariaat Dione van Braak / Bernie van Braak / Remco Wubbels communicatie@ad69.nl 0623319206
Administratie & Financien Inge Beusink  / Remco Wubbels administratie@ad69.nl
0628712611
Facilitaire zaken Gerard Derksen / Rick Bennink / Rob Leber facilitair@ad69.nl 0611439677
Voetbalzaken Ron van der Leij /  Rick Bennink / Rob Leber voetbal@ad69.nl 
0657036346
Sponsoring Remco Wubbels sponsoring@ad69.nl  0628941474
       
Seniorenvoetbal      
       
Wedstrijdsecretaris Senioren Ron van der Leij wedstrijdsecretaris@ad69.nl 06 - 57036346
       
Overig      
Technische commissie Zie voetbalzaken tc@ad69.nl  
Materialen Vacant! materiaal@ad69.nl  
Kledingcommissie Inge Beusink kleding@ad69.nl  
Sponsorcommissie Remco Wubbels sponsoring@ad69.nl  
Communicatiecommissie Dione van Braak communicatie@ad69.nl  
Ledenadministratie Hans Knoefman ledenadministratie@ad69.nl  
Kantinebeheerder Sjaak Mengerink kantine@ad69.nl  
55+ / Onderhoudscommissie   onderhoud@ad69.nl  
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       

Contact via het contactformulier

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!