Contact

Om kennis te maken met onze mooie club kunt u het beste eens een keer langs komen tijdens een actief voetbalweekend op ons complex. Ons complex kunt u hier vinden:

Bocholtsestraatweg 67a, 7121 JB Aalten

Bellen & mailen

Bent op u zoek naar telefonisch contact of mailcontact met AD’69, kijk dan in onderstaande lijst voor de juiste gegevens.

Algemeen Kantine   0543 – 473918
Redactie website Ron van der Leij redactie@ad69.nl  
Bestuur      
Voorzitter  Vacant! voorzitter@ad69.nl  
Communicatie & Secretariaat Jeroen Mengerink  communicatie@ad69.nl 06 – 49955016
Administratie & Financien Erik-Jan Etten administratie@ad69.nl
06 – 52006169
Facilitaire zaken Remco Wagener facilitair@ad69.nl 06 – 50516379
Voetbalzaken Rob ten Brinke  voetbal@ad69.nl 
06 – 53790890
Sponsoring Vacant! sponsoring@ad69.nl   
       
Seniorenvoetbal      
Coördinator Senioren Patrick Berenschot senioren@ad69.nl  
Wedstrijdsecretaris Senioren Ron van der Leij wedstrijdsecretaris@ad69.nl 06 - 57036346
Coördinator Damesvoetbal
Franc Oostrik damesvoetbal@ad69.nl  
Coördinator Keepers Jeugd Remco Vonderhorst keepers@ad69.nl 06 - 12405054
       
Jeugdvoetbal      
Wedstrijdsecretaris Junioren Ron van der Leij wedstrijdsecretaris@ad69.nl 06 - 57036346
Wedstrijdsecretaris Pupillen Vacant! wedstrijdsecretaris@ad69.nl  
Coördinator A-B-C Koos Cornelissen junioren@ad69.nl  
Coördinator D-E-F Remco Vonderhorst pupillen@ad69.nl 06 - 12405054
Coördinator Meidenvoetbal Franc Oostrik meidenvoetbal@ad69.nl  
Coördinator Keepers Jeugd Remco Vonderhorst keepers@ad69.nl 06 - 12405054
       
Overig      
Technische commissie Rob ten Brinke tc@ad69.nl  
Materialen Han Albers materiaal@ad69.nl 0543 – 476904
Kledingcommissie Inge Beusink, Carine Gunsing kleding@ad69.nl  
Sponsorcommissie Jeroen Mengerink sponsoring@ad69.nl 06 – 49955016
Communicatiecommissie Jeroen Mengerink communicatie@ad69.nl 06 – 49955016
Ledenadministratie Hans Knoefman ledenadministratie@ad69.nl 06 – 13551371
Kantinebeheerder Sjaak Mengerink kantine@ad69.nl 0543 – 475027
55+ / Onderhoudscommissie Remco Wagener onderhoud@ad69.nl  
       
       
       

Contact via het contactformulier

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!